מכתבי תודה

אוהד היקר, תודה ענקית על כ מה שעשית עבורי ועבור ילדיי בתיק שלנו. תודה על האוזן הקשבת, הסבלנות, הזמן הרב שהקדשת לי, למרות שאלותיי האינסופיות…שתהיה לך ולבני משפחתך שנה טובה ומתוקה בריאה ושמחה!

יוסי היקר, תודה מעומק הלב על עבודה מקצועית, מושקעת ומעל לכל אנושית, בתיק המורכב והקשה שלנו. שתהיה לך ולבני משפחתך שנה טובה ומתוקה והצלחה בעל מה שתעשה. מוקירים ומעריכים מאוד.

יוסי היקר, אין מילים לתאר את העזרה החשובה שהבאת לכלל הקהילה ובמיוחד לנו שנוגעים בעניין התקווה שרק נדבר על בריאות ואושר והרבה שמחות. תודה על הכל.

השם יברך אותך ואת משפחתך ושתצליח בכל מעשייך. כן ירבו אנשים כמוך. ובמיוחד כעורכי דין. שצריכים הרבה ס"ד.

יוסי ואוהד, ביום שאחרי….קשה להגיד יום חג ובכל זאת סיום של פרק. אחרי שנים, כן שנים של סחבת בתיק הגירושין, סחבת ולילות רבים ללא שינה. אין מנצחים בפרידות ולכן עם סגירת התיק אינני באופוריה או בתחושה של ניצחון ובכל זאת בתחושת הקלה ענקית. בעזרתכם הכל כך גדולה, ההקשבה, הסבלנות, הפתיחות הגענו לקו הסיום. מבקש להודות מכל הלב על התמיכה והדרך ההגונה, המקצועית והאנושית לסיום התהליך.

שלום רב, ראשית אציין שאני/אנחנו מעריצים ומחשיבים את עבודתך האנושית בעניין המשפט יחד עם מר יוסי הרשקוביץ היקר. אנו מבינים שאתם עובדים הרבה מעל עורך דין גרידא, אתם עובדים מהפן האנושי והמחוייבות האנושית הערבות היהודית לעזור לנרדפים על לא עוול בכפם וזה מעודד שלמרות חילוקי הדעות הדתיות/ פולטיות, ישנם אנשים שאומרים לא לרדיפה ולא לאפליה ולא לכפיה.

Thank you tossi Hershkovitz for winning case again akso in thw=e appellate court! You and ohad Hoffman make a great team. The best part wad when my adult children said, "your lawyer is a shark". May you continue to help your clients achieve justice.

כל הכבוד לך על הזכייה היום בערעור בבית המשפט המחוזי בעניין אמנת האג. תקדים משפטי שהצלחת הו הפעם מהצד השני, ים של עובדות ופרטים, דקויות משפטיות וניסוחים מעולים ומתומצתים שתענוג לקרוא. כה לחי והלואי שתצליח כך באותו עניין בבית הדין הרבני. מזל טוב ושנה חדשה מוצלחת.

היי יוסי ואוהד, תודה רבה על היום הייתם מצויינים.

ערב טוב, תודה רבה רבה על העזרה, התמיכה, האוזן הקשבת בכל שעה ועל ההישגים הטובים ביותר שיכולנו לצפות. יישר כח ושוב תודה.

Ohad, your'e a magicianyou did a great job. So many millions of thanks to you and team at amnon office.now I feel empowered for all the meetings in the world.

יוסי היקר, תודה רבה על העזרה והתמיכה. בעזרתך המשפחה שלמה מתמיד. שתהיה לך שנה טובה ומוצלחת.

יוסי, רצינו להודות לך על הליווי הצמוד ועל אורך הרוח והמקצועיות.

Thank you so very much for taking the time to help me. I really appreciate you!

תודתי הרבה נתונה ליוסי, לאוהד ולכל המסייעים במלאכה. שאו ברכות וראו פירות בעבודתכם המסורה.

עשיתם לי את החג!!! תודה רבה על העבודה, ההשקעה ובעיקר הסבלנות שלך. חג שמח.. מעבדות לחרות .

כל הכבוד לך יוסיעל העבודה היפה שעשיתם. עמדתם במשימה בכבוד ובהדר.

אלוף!!!! נתבקשתי בשם הוריי והמשפחה להודות לך. אז קבל ברכות ותודות בלי סוף! ה' יברך אותך וישמור ויגן עלייך כל העת.

רק רציתי להגיד לכם תודה רבה רבה, על המהירות, המקצועיות וההשקעה הרבה שלכם בכל התיק הזה.

פסק דין . סיימנו! פנטסטי, תודה על השירות הנהדר!